Har du spørsmål? Fyll ut kontakskjemaet så får du svar fra oss.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Kontaktinformasjon

Vesthagen 4,
4344 Bryne
Åpningstider kontor: 07–15

Tlf: 51 77 91 91
e-post: post@byggelaget.no

Kontaktpersoner

Per Inge Ree
Daglig leder
mob (+47) 934 48 151
per.inge@byggelaget.no
Hilde Mjåtveit Lode
KS-/HMS-Leder
I permisjon
Hilde Mjåtveit Lode
Administrasjonssekretær
mob (+47) 948 44 278
hilde@byggelaget.no
Eskil Sola
Prosjektleder (Grunder)
mob (+47) 934 35 281
eskil@byggelaget.no
Kjell Terje Solli
Kalkulasjon / Marked
mob (+47) 934 35 286
kjell.terje@byggelaget.no
Tommy Gudmestad
Avdelingsleder ROT
mob (+47) 934 35 282
tommy@byggelaget.no
Christian Pollestad
Prosjektleder ROT og Bolig
mob (+47) 934 35 283
christian@byggelaget.no
Kjetil Bilstad
Prosjektleder
mob (+47) 934 35 307
kjetil@byggelaget.no
Tomas Jørgensen
Byggeplassleder
mob (+47) 489 50 637
tomas@byggelaget.no
Lene Sola
Administrasjonsekretær
mob (+47) 412 50 306
lene@byggelaget.no
Henrik Stokkeland
Prosjektutvikling / marked
Norgeshus-Byggelaget AS
mob (+47) 480 09 645
henrik.stokkeland@norgeshus.no
Kjetil Nevland Steinskog
Prosjektleder
mob (+47) 982 10 128
kjetil.steinskog@byggelaget.no